}
herbGmina
Bierzwnik

Komunikaty i ogłoszenia

Polecane strony

Lider Pojezierza

System infomracji przestrzennej

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich

Gminny Ośrodek Kultury

Lubuskie Mazury

Aktualności

Złote Gody 2022

01 gru 2022

🕊️ W dniu 30 listopada 2022r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Bierzwniku odbyła się uroczystość uhonorowania par małżeńskich obchodzących w tym roku Diamentowe i Złote Gody. 💍
 
Państwo Danuta i Edward Pieszko, to Jubilaci obchodzący 60-tą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.
 
Jubileusz 50-tej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego obchodzili Państwo: Bernarda i Tadeusz Bajan, Jadwiga i Jerzy Błaszczyk, Rozalia i Władysław Bulera, Wiesława i Zygmunt Derlaga, Teresa i Jan Domagała, Lidia i Jan Duraj, Halina i Stanisław Garyga, Zofia i Andrzej Grzywacz, Teresa i Mirosław Jaskółowscy, Stanisława i Stanisław Krzykaczewscy, Leokadia i Marian Osubniak, Aleksandra i Jerzy Redlak, Krystyna i Tadeusz Szpałek, Henryka i Józef Tułaza, Teresa i Stanisław Witkowscy, Franciszka i Jan Żejmo Jadwiga i Józef Żurawscy.
 
Pary z 50-letnim małżeńskim stażem zostały odznaczone medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Wszyscy Jubilaci otrzymali również upominki i listy gratulacyjne od Wójta Gminy Bierzwnik Pani Anety Kołuda oraz kwiaty i gratulacje.
 
Wójt Gminy Aneta Kołuda wszystkim dostojnym jubilatom życzyła wielu wspólnych lat w zdrowiu i pomyślności, spokoju i życzliwości ludzkiej, a także doczekania wspólnie kolejnych pięknych jubileuszy.
 
Przy symbolicznej lampce szampana Jubilatom zaśpiewano „100 lat” i zaproszono na poczęstunek.
 
Uroczystość wręczenia medali uświetnił występ Zespołu „Bierzwniczanki”.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda