Miejsca biwakowania

Plaża Ostromęcko - pole namiotowe, pole kampingowe. 

Na plaży znajdują się: plaża, przebieralnia, pola kampingowe, pola namiotowe, dwa boiska do siatkówki, miejsce na ognisko, bar, plac zabaw dla dzieci, szachy plenerowe, monitoring.

Pole namiotowe - dwie lokalizacje, z różnym widokiem na jezioro. Pola namiotowe są najdalszą częścią biwakowiska. „POLE NAMIOTOWE II ” sąsiaduje z boksami MINI, natomiast „POLE NAMIOTOWE I” znajduję się po prawej stronie - od strony baru oraz Ścieżki Edukacji Ekologicznej. Teren pól namiotowych jest monitorowany. W każdym miejscu istnieje możliwość podłączenia prądu.

Sprawy dotyczące biwakowania prosimy kontaktować się pod nr telefonu: Oliwia Kamińska tel. 518 712 598

mapa pola biwakowego

regulamin przystań nr 1

regulamin przystań nr 4

regulamin przystań nr 3


Pola namiotowe (razem 8) w sąsiedztwie Drawieńskiego Parku Narodowego. Każde pole jest w lesie nad pięknym, czystym jeziorem, ma pomost, plażę, miejsce na ognisko, toalety. Pola te słyną z bezpieczeństwa i dobrej atmosfery. Przy jeziorach: Rokiet 1, Rokiet 2, Wielkie Wyrwy 2, Chłodnickie (Kile Mile), Kołki, Smolary, Radęcin oraz Wysoki Brzeg (Łasko). 

Dzierżawcą jest Pani Małgorzata Kobzda (724 410 273 lub 725 873 193), e-mail: mkobzda@vp.pl


W Łasku znajduje się prywatne miejsce biwakowania pod nazwą: „Pole namiotowe, Camping- Siedem sosen” znajdujące się nad brzegiem jeziora Okrągłego w odległości około 100 m od zabudowań.

Więcej informacji: Tomek Frymark i Sławomir Kurek (509 087 456).

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Lider Pojezierza
System Informacji Przestrzennej
Stowarzyszenie Gmin Cysterskich
Gminny Ośrodek Kultury
Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Bierzwniku