}
herbGmina
Bierzwnik

Komunikaty i ogłoszenia

Polecane strony

Lider Pojezierza

System infomracji przestrzennej

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich

Gminny Ośrodek Kultury

Lubuskie Mazury

Aktualności

Jubileusz 2018

17 paź 2018

W dniu 16 października 2018 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bierzwniku odbyła się uroczystość wręczenia Medali nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie Małżeńskie trzem parom jubilatów z naszej gminy, obchodzącym w bieżącym roku  jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego.

czytaj więcej

I Regionalny Festyn – Animator życia społecznego na obszarach wiejskich – OSP

15 paź 2018

     Dnia 11.10.2018 r. w Szkole Podstawowej  im. Janusza Korczaka odbył się I Regionalny  Festyn – Animator życia społecznego na obszarach wiejskich – OSP. Jednocześnie nastąpiło otwarcie boiska  do piłki ręcznej, sitkowej i koszykowej, na którym został rozegrany turniej piłki nożnej, w którym uczestniczył Wójt Gminy Bierzwnik Pan Adam Błaszczyk,  Radny Pan Grzegorz Pawlak, Dyrektor Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Szczecinie Pan Tadeusz Szczepański, Dyrektor GOK w Bierzwniku Pan Władysław Wajda oraz Dyrektor szkoły Małgorzata Kowalska.

 

czytaj więcej

ŚWIĘTO DRZEWA

12 paź 2018

10 października br. odbyły się coroczne obchody „Święta Drzewa” w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Bierzwniku. Uroczystość została zorganizowana przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bierzwniku.

 

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda