„Każdy posiada w sobie talent, wystarczy go odkryć”.

Dnia 26.04.2024 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Zieleniewie XVI Festiwal Talentów „Na ludową nutę”, podczas którego kolejny raz uczniowie mogli zaprezentować swoje hobby, pasje i uzdolnienia. Tego dnia każdy uczestnik miał okazję pochwalić się swoim talentem na szkolnej scenie. Widzowie zgromadzeni w wypełnionej po brzegi sali przenieśli się w piękny świat twórczości ludowej. Dzięki utworom wykonywanym przez dzieci rodzice mogli sięgnąć pamięcią do swego dzieciństwa. Wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością nieprzeciętne uzdolnienia. Mogliśmy podziwiać: występy wokalne i artystyczne.

To piękne wydarzenie zakończyło się śpiewem piosenki „Hej sokoły” w wykonaniu Kamila Tobjaszewskiego i Antoniego Szlawskiego oraz tancerza Karola Chałan, którzy to otrzymali nagrodę publiczności, porywając widownię do wspólnego śpiewu i tańca.

Dziękujemy serdecznie, że mogliśmy uczestniczyć w corocznym Festiwalu. Dzieciom i ich opiekunom za muzyczną ucztę dla ducha, a rodzicom za przygotowanie słodkości, ta impreza z pewnością zapadnie na długo w pamięci wszystkich obecnych na Festiwalu.

 

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Lider Pojezierza
System Informacji Przestrzennej
Stowarzyszenie Gmin Cysterskich
Gminny Ośrodek Kultury
Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Bierzwniku