}
herbGmina
Bierzwnik

Komunikaty i ogłoszenia

Polecane strony

Lider Pojezierza

System infomracji przestrzennej

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich

Gminny Ośrodek Kultury

Lubuskie Mazury

Aktualności

Pierwsze umowy w ramach „Termomodernizacja dla mieszkańców Gminy Bierzwnik” podpisane!

19 maj 2022

Gmina Bierzwnik podpisała z właścicielami budynków jednorodzinnych położonych na terenie gminy Bierzwnik dwanaście pierwszych umów o powierzenie grantu na realizację zadań z zakresu ochrony środowiska, obejmujących pełną lub częściową termomodernizację budynku jednorodzinnego wraz z trwałą zmianą systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym w ramach realizacji projektu pn. Termomodernizacja dla mieszkańców Gminy Bierzwnik” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś priorytetowa II Gospodarka niskoemisyjna Działanie 2.15 Termomodernizacja budynków jednorodzinnych - Zachodniopomorski Program Antysmogowy.

czytaj więcej

Faworyt nie zawiódł

17 maj 2022

Bierzwnik. 07 maja bierzwnickiej hali rozegrano Wojewódzkie Eliminacje do Mistrzostw w Tenisie Stołowym w kat. żaczek i żaków. Wśród żaków zwycięstwo dające awans na MP odniósł rozstawiony z nr 1 Kryspin Szymanowski – wygrał pewnie nie tracąc seta w całym turnieju. Mistrzostwa Polski rozegrane zostaną w dniach 4/6 czerwca w Olkuszu.

 

Czytaj więcej: https://gcsirbierzwnik.naszosir.pl/

 

czytaj więcej

Sołtys Roku 2022

17 maj 2022

Podczas Festiwalu Pomorza Zachodniego w Przelewicach w dniu 14 maja 2022 r.  odbyło się rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu „Sołtys Roku”. Podczas uroczystej gali, w wieczornej i niezwykle dostojnej scenerii uhonorowani zostali zasłużeni sołtysi Pomorza Zachodniego w tym sołtysi z Gminy Bierzwnik. Honorowe odznaczenie Srebrnego Gryfa Zachodniopomorskiego otrzymał Pan Władysław Bulera za najdłuższe w województwie pełnienie funkcji sołtysa Sołectwa Klasztorne – nieprzerwanie od 1990 roku. Pani Krystyna Byczkiewicz otrzymała wyróżnienie w konkursie „Sołtys Roku” za działalność w 2021 r. na rzecz Sołectwa Górzno. Odznaczenia i gratulacje wręczał Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz Wicemarszałek Olgierd Kustosz oraz Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Bańkowska. Obecna na gali Wójt Gminy Bierzwnik Pani Aneta Kołuda również złożyła gratulacje odznaczonym Sołtysom.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda