}
herbGmina
Bierzwnik

Aktualności

Konsultacje koncepcji organizacji usług transportowych door-to-door

07 sie 2020

 

W dniu 07 sierpnia br. w Bierzwniku odbyło się spotkanie poświęcone konsultacjom koncepcji organizacji usług transportowych door-to-door, opracowywanej na potrzeby konkursu grantowego pn. „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych” realizowanego przez PFRON. 

czytaj więcej

Zwycięstwo ORŁA na inaugurację rozgrywek klasy okręgowej

07 sie 2020

W minioną sobotę (1 sierpnia) rozegrano  pierwsze w tym sezonie spotkanie w ramach okręgowej koszalińskiej klasy południe. Debiutujący w tej klasie rozgrywek MULKS ORZEŁ Bierzwnik na własnym stadionie pokonał KORONĘ Człopa - 3 : 2, (1 : 0).

Bramki dla Orła: Paweł Kulesa 40’ i 50’ oraz 60’ Marcin Mulawka.

Goście to główny pretendent do awansu do IV ligi i przyjechali do Bierzwnika po pewne 3 punkty.

Skrót meczu i czytaj więcej: https://gcsirbierzwnik.naszosir.pl/

GRATULUJEMY!

czytaj więcej

Ankieta - "Rozwój usług transportu indywidualnego osób niepełnosprawnych na terenie gminy Bierzwnik”

06 sie 2020

Szanowni Mieszkańcy gminy Bierzwnik,
Z uwagi na możliwość aplikowania Gminy Bierzwnik w konkursie grantowym pn. „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych” realizowanego w ramach Osi priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji w ramach Działania 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety.


Warunki powyższego konkursu stwarzają możliwość pozyskania środków finansowych na realizację projektu pn. „Rozwój usług transportu indywidualnego osób niepełnosprawnych na terenie gminy Bierzwnik” którego celem jest ułatwienie integracji społeczno-zawodowej osób z potrzebami wsparcia w zakresie mobilności poprzez zapewnienie usług indywidualnego transportu door-to-door. Dzięki realizacji projektu, osoby z niepełnosprawnością lub o ograniczonej mobilności będą miały zapewnione wsparcie związane z możliwością rozwijania aktywności w życiu społecznym, zawodowym i publicznym.


Ankieta kierowana jest do osób które ukończyły 18 rok życia, mających trudności w samodzielnym przemieszczaniu się np. ze względu na ograniczoną sprawność ruchową, dysfunkcję słuchu, dysfunkcję wzroku, czy wiek senioralny. Badanie ma charakter anonimowy, a pozyskane informacje zostaną wykorzystane jako wskazówki do opracowania dokumentów konkursowych, w szczególności "Kompleksowej koncepcji transportu osób z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności".

Ankieta aktywna będzie do dnia 17 sierpnia br.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 784 360 088 lub na adres e-mail: strategia@bierzwnik.pl

Dziękujmy za udział w konsultacjach i czas poświęcony na wypełnienie ankiety :)

Link do wypełnienia ankiety

czytaj więcej

WZNOWIENIE DZIAŁALNOŚCI ŚWIETLICY W ZIELENIEWIE

05 sie 2020

Informujemy, że dnia 05.08.2020 roku wznawia działalność Świetlica w Zieleniewie,

zgodnie z wytycznymi  oraz z regulaminem dotyczącym funkcjonowania świetlicy podczas stanu epidemii COVID-19

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek  od 15.00  do 19.00

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda