}
herbGmina
Bierzwnik

Aktualności

Odbudowa źródła

06 kwi 2020

Jesteśmy współrealizatorem projektu obudowy źródła, nieopodal spichlerza, gdzie mieści się nasza ekspozycja etnograficzna LAMUS. Proszę udostępniajcie i wspomóżcie to wspaniałe STOWARZYSZENIE i tym samym nasze przedsięwzięcia.

Szanowni Państwo,
Jako Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Bierzwnik aktywnie działamy dla dobra Gminy i jej mieszkańców. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji projektu pt. „Obudowa i infrastruktura źródełka pocysterskiego nad jeziorem Kuchta w Bierzwniku”(w ramach Poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020).

czytaj więcej

Zakaz wstępu do lasu

06 kwi 2020

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii po rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu. Zamknięte pozostają też parki narodowe.

czytaj więcej

Informacja w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych

03 kwi 2020

Urząd Gminy w Bierzwniku informuje, że komitety wyborcze mogą zgłaszać kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w budynku urzędu po wcześniejszym uzgodnieniu  telefonicznym (nr telefonu 784333854, Urzędnik Wyborczy- 537138158).

Zgłoszenie może również być przesłane (najpóźniej do 10 kwietnia 2020r. w godzinach pracy urzędu) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres urzad@bierzwnik.pl  Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą na adres: Urząd Gminy w Bierzwniku, ul. Kopernika 2, 73-240 Bierzwnik (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń).

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda