Witamy Wiosnę w naszej Gminie



Po długiej zimie przychodzi czas na więcej słońca, świeżej zieleni i nowej energii! 
Pierwsze pąki na drzewach, śpiew ptaków o poranku i coraz dłuższe dni przypominają nam, że wiosna już tu jest.

Niech ten czas będzie dla wszystkich mieszkańców naszej gminy pełen optymizmu, dobrego nastroju i nowych pomysłów. To także idealny moment, aby wyjść na spacer i cieszyć się naturą. 

Życzymy Państwu pięknej, słonecznej i radosnej wiosny!
Niech przyniesie dużo uśmiechu oraz energii do działania.

#Wiosna #PierwszyDzieńWiosny #NaszaGmina 

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Lider Pojezierza
System Informacji Przestrzennej
Stowarzyszenie Gmin Cysterskich
Gminny Ośrodek Kultury
Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Bierzwniku