
Po długiej zimie przychodzi czas na więcej słońca, świeżej zieleni i nowej energii!
Pierwsze pąki na drzewach, śpiew ptaków o poranku i coraz dłuższe dni przypominają nam, że wiosna już tu jest.
Niech ten czas będzie dla wszystkich mieszkańców naszej gminy pełen optymizmu, dobrego nastroju i nowych pomysłów. To także idealny moment, aby wyjść na spacer i cieszyć się naturą.
Życzymy Państwu pięknej, słonecznej i radosnej wiosny!
Niech przyniesie dużo uśmiechu oraz energii do działania.
#Wiosna #PierwszyDzieńWiosny #NaszaGmina




