Wyjazd był okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji oraz podziwiania wyjątkowej przyrody i wiosennego uroku jednego z najpiękniejszych miejsc naszego regionu. Spacer po ogrodach dostarczył uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń, inspiracji i chwil relaksu w otoczeniu natury.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i miłą atmosferę.





















