Podpisanie dzisiejszej umowy na dzierżawę z Nadleśnictwem Bierzwnik stanowi podstawę do rozpoczęcia przez gminę działań inwestycyjnych. Posiadamy już opracowaną koncepcję zagospodarowania turystycznego i rekreacyjnego terenu tzw. „Lodowni”.
Wstępne plany obejmują inwestycję o wartości ponad 1,1 mln zł
Przedstawiamy Państwu pierwsze plany i założenia zgodne z przygotowaną koncepcją. To początek zmian, które uczynią „Lodownię” atrakcyjnym miejscem wypoczynku dla mieszkańców i odwiedzających
Działamy dalej.







