Dziś w „Przystanku Wędrowca” podpisano umowę na realizację zadania „Ogrodzenie i wyposażenie terenu rekreacyjnego w Sołectwie Górzno”!
Dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach konkursu „Granty Sołeckie 2025”, Sołectwo Górzno otrzyma 20 000,00 zł na stworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca wypoczynku i integracji dla mieszkańców.
W ramach zadania:
Ogrodzimy teren altanki i siłowni zewnętrznej
Zainstalujemy lampy solarne dla bezpieczeństwa
Doposażymy miejsce w grill betonowy i grill ogniskowy
Łączna wartość projektu to 25 488,72 zł, z czego 5 488,72 zł dołoży Gmina Bierzwnik.
Umowę podpisały:
Sołtys Górzna – Krystyna Byczkiewicz
Marszałek – Anna Bańkowska
To kolejny krok ku budowaniu silnej, zintegrowanej i aktywnej społeczności!




