}
herbGmina
Bierzwnik

Komunikaty i ogłoszenia

Polecane strony

Lider Pojezierza

System infomracji przestrzennej

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich

Gminny Ośrodek Kultury

Lubuskie Mazury

Plaża Ostromęcko - pole namiotowe, pole kampingowe

Na plaży znajdują się: plaża, przebieralnia, pola kampingowe, pola namiotowe, dwa boiska do siatkówki, miejsce na ognisko, bar, plac zabaw dla dzieci, szachy plenerowe, monitoring.

Pole namiotowe- dwie lokalizacje, z różnym widokiem na jezioro. Pola namiotowe są najdalszą częścią biwakowiska. „POLE NAMIOTOWE II ” sąsiaduje z boksami MINI, natomiast „POLE NAMIOTOWE I” znajduję się po prawej stronie - od strony baru oraz Ścieżki Edukacji Ekologicznej. Teren pól namiotowych jest monitorowany. W każdym miejscu istnieje możliwość podłączenia prądu.

Sprawy dotyczące biwakowania prosimy kontaktować się pod nr telefonu: Oliwia Kamińska tel. 518 712 598


Pola namiotowe (razem 8) w sąsiedztwie Drawieńskiego Parku Narodowego. Każde pole jest w lesie nad pięknym, czystym jeziorem, ma pomost, plażę, miejsce na ognisko, toalety. Pola te słyną z bezpieczeństwa i dobrej atmosfery. Przy jeziorach: Rokiet 1, Rokiet 2, Wielkie Wyrwy 2, Chłodnickie (Kile Mile), Kołki, Smolary, Radęcin oraz Wysoki Brzeg (Łasko).

Dzierżawcą jest Pani Małgorzata Kobzda (724410273 lub 725873193), e-mail: mkobzda@vp.pl


W Łasku znajduje się prywatne miejsce biwakowania pod nazwą: „Pole namiotowe, Camping- Siedem sosen” znajdujące się nad brzegiem jeziora Okrągłego w odległości około 100 m od zabudowań.

Więcej informacji: Tomek Frymark i Sławomir Kurek (509087456).

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda