}
herbGmina
Bierzwnik

Gospodarstwa agroturystyczne


Gospodarstwo Agroturystyczne Państwa Stężalskich w Bukowiu „Gospodarstwo Gościnne Bukowo” – Położone jest około 4 km za Bierzwnikiem na trasie w kierunku Choszczna w miejscowości Bukowo. Gospodarstwo dysponuje trzema pokojami: 2 pokoje dwuosobowe i jeden trzyosobowy. Każdy pokój ma indywidualną łazienkę oraz telewizor. W budynku znajduje się także duży salon gościnny mogący pełnić funkcje sali konferencyjnej z telewizorem dla maksymalnie 20 osób. Gospodarz proponuje także pełne wyżywienie dla swoich gości. Na terenie gospodarstwa znajduje się również specjalnie wydzielony plac do biesiadowania przy ognisku. Gospodarstwo jest otwarte przez cały rok. Telefon kontaktowy: 95 765 26 14.

 


       

Gospodarstwo Agroturystyczne „AGRO-CHATKA” u Państwa Danuty i Zbigniewa Harasimowicz w Bierzwniku, ul. Mickiewicza 18. Gospodarstwo dysponuje czterema pokojami z łazienkami /pokoje 3 lub 4- osobowe, łączna ilość miejsc – 12/. Dostępne jest dla gości miejsce na ognisko, grilla, suszarnia na runo leśne, duży przeszklony taras oraz wolnostojąca wiata ze stołem do tenisa stołowego. Gospodarze oferują również jazdę konno w siodle lub wycieczki plenerowe wagonetką. W tym gospodarstwie rozpoczyna się i kończy trasa nordic walking „Trasa klasztorna” i znajduje się tu tablica informacyjna ścieżki. Gospodarstwo czynne jest przez cały rok.

 


      

„Agroturystyka Dutkowski” Gospodarstwo Agroturystyczne Wiesław Dutkowski w Bierzwniku, ul. Sienkiewicza 6, Gospodarstwo dysponuje siedmioma dwuosobowymi pokojami (niektóre z widokiem na Jezioro Kuchta) oraz trzema łazienkami, kuchnią z pełnym wyposażeniem i salą konferencyjną. Dla gości dostępne jest bezpłatnie WiFi i parking. Można korzystać również ze sprzętu do grillowania, rowerów, sprzętu wędkarskiego oraz kajaków. Agroturystyka czynna cały rok. Tel. 506011242 lub 506011241.

  


      

Gospodarstwo Agroturystyczne Jadwiga i Zbigniew Stelmach w Bierzwniku, ul. Krajowej Rady Narodowej 4. Gospodarstwo posiada 4 pokoje, 3 łazienki i jednocześnie może przyjąć 13 osób. Do dyspozycji gości jest kuchnia oraz aneks kuchenny. Agroturystyka czynna jest cały rok.

 


Farma „Kalina” w Łasku Damian Rybacki – przedsiębiorstwo świadczące  usługi hotelarskie. Posiada całoroczny budynek z miejscami noclegowymi dla gości w liczbie 39 oraz pełnym wyżywieniem. Dodatkowo posiada trzy domki letniskowe czynne od czerwca do sierpnia. Jest to miejsce, gdzie można zapewnić pobyt większej liczby dzieci i młodzieży, w której organizowane są obozy i kolonie dla tej grupy wiekowej. Dla gości dostępne są kajaki, rowerki i boiska. Tel.: 609104659, www.obozy-sportowe.info.


Farma Agroturystyczna „AGRO” Franciszek Wolarek, Wygon 22 – Gospodarstwo dysponuje następującymi pokojami: 2-osobowy, 2 x 4-osobowy, 5-osobowy i 6-osobowy. W jednym z pokoi jest kominek. Łączna ilość miejsc – 20. W każdym pokoju znajduje się łazienka. Udostępnione jest zaplecze kuchenne z pełnym wyposażeniem, stołówka z bufetem, parking. Na terenie gospodarstwa jest również pole namiotowe z przyłączem elektrycznym znajdujące się na skraju Drawieńskiego Parku Narodowego.
Na terenie farmy istnieje możliwość korzystania z: grilla i ogniska, boiska do piłki nożnej i siatkowej, rowerów, sprzętu wędkarskiego, stołów do tenisa stołowego i piłkarzyków. Farma posiada szeroką ofertę dla miłośników aktywnego wypoczynku: wypożyczanie kajaków na rzekę Drawę i jeziora (rozpoczęcie sezonu kajakowego od 1 maja), przejażdżki konne leśnymi drogami, organizowanie lotów balonem na wysokości do 1 km, łowienie ryb
z możliwością wynajęcia łodzi, wycieczki rowerowe. Farma „AGRO” jest początkiem i zakończeniem trasy nordic walking „Trasa cysterek” i znajduje się tu tablica informacyjna ścieżki. Gospodarstwo czynne jest przez cały rok. Tel. 957680393, 603093397, e-mail: agrowolarek@onet.pl, www.facebook.com/agroturystyka.wygon, www.agrowolarek.pl.


Miejsca do biwakowania:

- Przy jeziorze Bierzwnik w miejscowości Ostromęcko - aktualnym dzierżawcą
jest Młodzieżowy Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „ORZEŁ” Bierzwnik,

- Przy jeziorach: Rokiet 1, Rokiet 2, Wielkie Wyrwy 2, Chłodnickie (Kile Mile), Kołki, Smolary, Radęcin oraz Wysoki Brzeg (Łasko).  Łączna powierzchnia tych miejsc wynosi 7 hektarów. Dzierżawcą jest Pani Małgorzata Kobzda.

- W Łasku znajduje się prywatne miejsce biwakowania pod nazwą: „Pole namiotowe, Camping- Siedem sosen” znajdujące się nad brzegiem jeziora Okrągłego w odległości około 100 m od zabudowań. Więcej informacji: Tomek Frymark i Sławomir Kurek (509087456).

 

 

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda