Komunikat dla mieszkańców i turystów

Gmina informuje, iż zgodnie z komunikatem Nadleśnictwa Bierzwnik, w dniu 26.05.2026 r. od wczesnych godzin porannych na terenie miejsca biwakowania „Ostromęcko” prowadzone będą prace związane z II etapem usuwania drzew niebezpiecznych, obejmujące m.in. ścinkę drzew oraz usuwanie suchych i nadłamanych gałęzi.

Prace zostaną wykonane w ciągu jednego dnia.

W związku z prowadzonymi działaniami obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ WSTĘPU na teren miejsca biwakowania „Ostromęcko” przez cały czas trwania prac.

Prosimy mieszkańców, turystów oraz lokalną społeczność o zachowanie ostrożności oraz o przekazanie powyższej informacji dalej.

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Lider Pojezierza
System Informacji Przestrzennej
Stowarzyszenie Gmin Cysterskich
Gminny Ośrodek Kultury
Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Bierzwniku