Wójt Gminy wraz z pracownikami urzędu, dyrektorami oraz kierownikami jednostek organizacyjnych odwiedził dziś nasz Żłobek, aby wspólnie świętować jego 5-lecie.
Uroczystość miała wyjątkowo uroczysty, a zarazem ciepły i rodzinny charakter. Dzieci wraz z opiekunkami przygotowały piękną inscenizację, która wzruszyła i zachwyciła wszystkich gości. Nie zabrakło również prezentacji podsumowującej dotychczasową działalność placówki.
Był także czas na złożenie serdecznych życzeń, symboliczny tort oraz poczęstunek. Na najmłodszych czekały kolorowe balony , które wywołały wiele radości i uśmiechów.
Na ręce Pani Dyrektor Beaty Zajdy oraz wszystkich opiekunek składamy wyrazy uznania i podziękowania za codzienną troskę, zaangażowanie i serce wkładane w opiekę nad najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy. Gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy dalszych lat pełnych sukcesów oraz wielu powodów do dumy.




