1 sierpnia o godzinie 17:00 na terenie gminy zostanie uruchomiony alarm syrenowy – sygnał ciągły trwający 1 minutę.
Alarm ma charakter symboliczny i ćwiczebny – upamiętnia 81. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Prosimy o zachowanie spokoju i niepodejmowanie żadnych działań.
Zachęcamy również do zatrzymania się na chwilę zadumy, aby oddać hołd bohaterom Powstania Warszawskiego.





