Gmina Bierzwnik podpisała umowę na dzierżawę plaży w Ostromęcku.

Dziś została podpisana umowa dzierżawy z Nadleśnictwem Bierzwnik, obejmująca teren plaży w Ostromęcku.

Już w nadchodzącym sezonie to miejsce zostanie przygotowane w podstawowym zakresie, tak aby mogło służyć mieszkańcom i turystom jako przestrzeń wypoczynku i rekreacji.

Na zdjęciach prezentujemy moment podpisania umowy pomiędzy Nadleśniczym Sławomirem Gibertem a Wójtem Gminy Leszkiem Walochem, w obecności współpracowników.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych działań.

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Lider Pojezierza
System Informacji Przestrzennej
Stowarzyszenie Gmin Cysterskich
Gminny Ośrodek Kultury
Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Bierzwniku