Dzień Kobiet w sołectwie Bierzwnik, Breń i Kolsk

Dzień Kobiet w naszych sołectwach upłynął w wyjątkowo ciepłej i serdecznej atmosferze. W Breniu, Bierzwniku oraz Kolsku mieszkańcy spotkali się, aby wspólnie świętować ten szczególny dzień. Nie zabrakło pięknych kwiatów, poczęstunku, uśmiechu oraz wielu miłych słów.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tych spotkań za stworzenie tak przyjaznej i radosnej atmosfery. To właśnie dzięki Wam ten dzień był pełen życzliwości, rozmów i wspólnego świętowania.

Jeszcze raz składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, radości i codziennych powodów do uśmiechu!

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Lider Pojezierza
System Informacji Przestrzennej
Stowarzyszenie Gmin Cysterskich
Gminny Ośrodek Kultury
Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Bierzwniku