Dzień Kobiet w naszych sołectwach upłynął w wyjątkowo ciepłej i serdecznej atmosferze. W Breniu, Bierzwniku oraz Kolsku mieszkańcy spotkali się, aby wspólnie świętować ten szczególny dzień. Nie zabrakło pięknych kwiatów, poczęstunku, uśmiechu oraz wielu miłych słów.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tych spotkań za stworzenie tak przyjaznej i radosnej atmosfery. To właśnie dzięki Wam ten dzień był pełen życzliwości, rozmów i wspólnego świętowania.
Jeszcze raz składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, radości i codziennych powodów do uśmiechu!











