}
herbGmina
Bierzwnik

APEL DO MIESZKAŃCÓW GMINY BIERZWNIK

Szanowni Państwo,

w związku z  koniecznością zachowania najwyższych standardów dotyczących bezpieczeństwa oraz maksymalnego ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa,  ze względu na bezpieczeństwo Państwa oraz osób pracujących w Urzędzie, decyzją Wójta Gminy od poniedziałku, 16 marca br. zmieniły się zasady przyjmowania stron i załatwiania spraw w Urzędzie Gminy w Bierzwniku.

Wszystkich Państwa, którzy mają do załatwienia sprawy urzędowe, które nie wymagają bezwzględnej obecności w Urzędzie Gminy, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z odpowiednim wydziałem UG w Bierzwniku. Szczegółowy spis telefonów dostępny tutaj.

Natomiast tych Państwa, którzy zechcą załatwić swoje sprawy bezpośrednio w Urzędzie informujemy, iż wszystkie wnioski, pisma, zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie przy głównych drzwiach wejściowych do budynku Urzędu przez uprawnionego pracownika.

To szczególny czas dla nas wszystkich. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich naszych mieszkańców, zachęcamy Państwa do zachowania zdrowego rozsądku, pozostania w domach i korzystania z możliwości kontaktu telefonicznego i mailowego. Zachęcamy też Państwa do dokonywania płatności drogą elektroniczną.

Urząd Gminy pracuje w niezmienionych godzinach. Prosimy Państwa o wyrozumiałość. Mimo wszystko bardzo staramy się, by wszystkie sprawy Mieszkańców były załatwiane na bieżąco, bez zbędnej zwłoki i na najwyższym poziomie.

Apeluję o stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i innych służb zaangażowanych w walkę z epidemią!

 

Z poważaniem

Wójt Gminy Bierzwnik

Aneta Kołuda

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda