}
herbGmina
Bierzwnik

W dniach 28-29 października 2019 r. w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Bierzwnik odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące projektu pn. "Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego". 

Spotkanie było doskonałą okazją do promowania rezultatów i celów projektu, który jest realizowany w gminie Bierzwnik od września br. Jest się chwalić, gdyż w tak krótkim okresie z bezpłatnych szkoleń skorzystało już 60 mieszkańców naszej gminy. Uczestnicy mieli też możliwość zapisania na szkolenia oraz otrzymania gadżetu promocyjnego w postaci: kubka, breloczka do kluczy czy długopisu.

Dla przypomnienia, w projekcie mogą uczestniczyć osoby w wieku powyżej 25 lat zamieszkałe na terenie gminy Bierzwnik, w tym seniorzy w wieku 65 + oraz osoby niepełnosprawne. Dwudniowe szkolenie, prowadzone jest w grupach dwunastoosobowych i odbywa się w soboty i niedziele. Na każdego uczestnika zajęć czekają bezpłatne materiały szkoleniowe, catering, słodki poczęstunek oraz kawa i herbata. Osoby zainteresowane projektem mają możliwość wyboru tematyki szkolenia spośród następujących tematów:

  1. Rodzic w Internecie.
  2. Moje finanse i transakcje w sieci.
  3. Działam w sieciach społecznościowych.
  4. Rolnik w sieci.
  5. Kultura w sieci.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzający rozwój kompetencji cyfrowych z wybranego modułu szkoleniowego.

Serdecznie zapraszamy i przypominamy o ograniczonej liczbie miejsc!

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda