}
herbGmina
Bierzwnik

W okresie wakacyjnym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich w Bierzwniku wyremontowane zostało pomieszczenie stołówki, oraz kuchni wraz z zapleczem magazynowo-socjalnym.

Remont obejmował m.in. zabezpieczenie ścian przed wilgocią, gipsowanie, gładzenie i malowanie ścian i sufitów oraz malowanie lamperii. Do odnowionych pomieszczeń trafił również nowy sprzęt kuchenny, który znacznie ułatwi przygotowywanie posiłków dla uczniów.  

Modernizacja całego węzła żywieniowego zrealizowana została w ramach modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” dotyczącego wspierania w latach 2019-2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków. Kwota wsparcia finansowego, udzielonego na mocy umowy podpisanej w dniu 02 lipca 2019 r. przez Anetę Kołudę - Wójta Gminy Bierzwnik z Wojewodą Zachodniopomorskim reprezentowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, wynosiła 67 440,80 zł, przy kwocie wkładu własnego w wysokości 16 860,20 zł. Koszt całkowity zadania wyniósł 84 301,00 zł.

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda