}
herbGmina
Bierzwnik

Głosuj na Płoszkowo!

Od dziś można głosować na regionalne inicjatywy obywatelskie zgłoszone w ramach „Programu Społecznik na lata 2019-2021”. Na liście projektów znalazło się również sołectwo Płoszkowo z inicjatywną pn. „Płoszkowo - lepiszczem więzi społecznych i kulturowych”. Zamysłem autorów płoszkowskiego projektu, jest przeprowadzenie powiatowego konkursu tworzenia cementowych dekoracji, połączonego z warsztatami ceramiki cementowej. Realizacja projektu, będzie doskonałą okazją do zaprezentowania talentów manualnych i dorobku twórczego mieszkańców powiatu, jak również szansą na zdobycie nowych umiejętności.

 

Daj się ponieść kulturze i sztuce, miej swój wkład w tworzeniu miejsc przyjaznych mieszkańcom, miejsc nietuzinkowych spotkań edukacyjnych. Oddaj swój głos na projekt pn. „Płoszkowo - lepiszczem więzi społecznych i kulturowych”. Głosować można do 14 czerwca br. za pomocą platformy internetowej: https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj

Głosować mogą osoby, które w dniu głosowania ukończyły 16 lat. Aby głos był ważny, należy podać swój adres e-mail oraz datę urodzenia i wyrazić niezbędne zgody. Głosowanie odbywa się tylko elektronicznie, a dany adres e-mail bierze udział w głosowaniu jedynie raz.


Ogłoszenie wyników nastąpi 17.06.2019 r.

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda