}
herbGmina
Bierzwnik

 

Od 7 maja br. lokalni społecznicy mogą aplikować o pozyskanie wsparcia finansowego
z Programu Społecznik.

Program jest kontynuacją działań Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, wspierającego działających na Pomorzu Zachodnim społeczników i organizacje pozarządowe. Podobnie jak rok temu, Program podzielony został na dwa filary – Mikrodotacje oraz Regionalne Inicjatywy Obywatelskie. Nowością tegorocznej edycji, jest zwiększenie kwoty mikrodotacji z 3 tys. do 4 tys. zł. Drugi filar to niezmiennie wybierane w internetowym głosowaniu mieszkańców inicjatywy obywatelskie. W tym przypadku inicjatyw obywatelskich będzie można ubiegać się do 10 tys. zł na projekty o zasięgu powiatowym oraz regionalnym, o wyborze projektów decydują mieszkańcy w głosowaniu internetowym, które odbędzie się między 3 a 14 czerwca 2019 r. Wyniki głosowania internautów poznamy 17 czerwca.

Czas na złożenie wniosku upłynie 21 maja 2019 r. Nabór wniosków na Mikrodotacje oraz na Regionalne Inicjatywy Obywatelskie prowadzony będzie przy wykorzystaniu generatora wniosków Witkac.pl Listę rankingową wnioskodawców o Mikrodotacje, poznamy 14 czerwca 2019 r. Pomysły z puli na ten rok będą musiały zostać zrealizowane między 1 lipca a 6 grudnia 2019 r.

Szczegóły dotyczące programu, regulamin oraz dokumentacja znajdują się na stronie internetowej Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego http://karrsa.eu/program-spolecznik/

- stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego w zakładce „Program Społecznik” www.wzp.pl

- na profilu Facebookowym Programu Społecznik.

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda