}
herbGmina
Bierzwnik

Komunikaty i ogłoszenia

Polecane strony

Lider Pojezierza

System infomracji przestrzennej

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich

Gminny Ośrodek Kultury

Lubuskie Mazury

W dniu 29 czerwca 2018 r. podpisano umowę w sprawie udzielenia pomocy finansowej
dla Gminy Bierzwnik z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2018 r. Województwo Zachodniopomorskie reprezentował Członek Zarządu – Pan Ryszard Mićko, natomiast Gminę Bierzwnik –Pan Adam Błaszczyk - Wójt Gminy.

Gmina pomoc finansową otrzyma w formie dotacji celowej na zadanie pn.:„Budowa boiska sportowego w miejscowości Pławno, gmina Bierzwnik” - koszt całkowity zadania: 46,2 tys. zł, wsparcie: 20 tys. zł.

 

„Program pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej” to przedsięwzięcie realizowane w latach 2002, 2005-2008 oraz ponownie od 2014 roku, po zakończeniu programu „Moje Boisko-Orlik 2012”. Wsparcie w ramach wszystkich poprzednich edycji Programu wyniosło prawie 5,5 mln zł. Umożliwiło ono realizację blisko 400 różnych inwestycji poprawiających stan bazy
sportowo-rekreacyjnej w regionie. 

Trzynaście sołectw z powiatu choszczeńskiego znalazło się wśród 65 beneficjentów konkursu Marszałka Województwa „Granty sołeckie 2018”. Otrzymają 10 tys. zł na projekty inwestycyjne. W konkursie zwyciężyły projekty zgłoszone przez sołtysów Niesporowic, Ługowa i Jagowa z gminy Pełczyce, Żeńska, Chłopowa i Krzęcina z gminy Krzęcin, Konotopia, Zatomia i Dominikowa z gminy Drawno, Brenia i Zieleniewa z gminy Bierzwnik oraz Zwierzyna z gminy Choszczno. Umowy na dofinansowanie projektów podpisali w siedzibie Starostwa w Choszcznie Wicemarszałek Województwa Ryszard Mićko, sołtysi poszczególnych miejscowości oraz władze gmin.

 

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda