}
herbGmina
Bierzwnik

Komunikaty i ogłoszenia

Polecane strony

Lider Pojezierza

System infomracji przestrzennej

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich

Gminny Ośrodek Kultury

Lubuskie Mazury

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci, który przebiega pod hasłem "Bezpiecznie na wsi- niebezpieczne atrakcje w wakacje".

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie informuje, że do wszystkich szkół podstawowych na terenie województwa zachodniopomorskiego zostało wysłane zaproszenie do udziału w VI Ogólnopolsk im Konkursie Plastycznym dla Dzieci, który przebiega pod hasłem "Bezpiecznie na wsi- niebezpieczne atrakcje w wakacje".

Celem Konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich oraz poszerzanie wiedzy dzieci na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym. Konkurs przebiega w dwóch etapach: wojewódzkim i centralnym i obejmuje dwie grupy wiekowe uczestników: uczniów klas O-III oraz klas IV-VI szkół podstawowych.

Zadaniem konkursowym jest samodzielne wykonanie jednej  pracy plastycznej w formacie A-3, w  dowolnej   technice   zgodnie   z   tematyką   Konkursu.   Prace   plastyczne   należy   przesłać w nieprzekraczalnym  terminie do dnia 25.03.2016 r.na adres:

KRUS Oddział Regionalny w Koszalinie

ul. Słowiańska 5

75-846 Koszalin

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Kasy www.krus.gov.pl oraz jednostkach terenowych KRUSi pod nr teł. 94 34-46- 40. Mając na uwadze ideę i ogólnokrajowy zasięg serdecznie zapraszamy uczniów z Państwa gmin do udziału w Konkursie.

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda