}
herbGmina
Bierzwnik

Komunikaty i ogłoszenia

Polecane strony

Lider Pojezierza

System infomracji przestrzennej

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich

Gminny Ośrodek Kultury

Lubuskie Mazury

Zadanie obejmuje przebudowę drogi gminnej Breń-Klasztorne na odcinku 1,424 km i jest to już II etap, I etap zapoczątkowany został w roku 2020, całość to ponad 4,4 km. Inwestycja obejmuje: przebudowę drogi do szerokości 5,5 m, zjazdy do posesji, wykonanie normatywnych poboczy i elementów uspokojenia ruchu w celu poprawy bezpieczeństwa.

W ramach postępowania przetargowego najkorzystniejsza oferta wpłynęła od firmy „MALDROBUD” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Myśliborzu.

Wartość podpisanej umowy wynosi 3 766 740,25 zł, z czego dofinansowanie otrzymane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych to kwota 3 578 403,24 zł, przy wkładzie własnym gminy w wysokości 188 337,01 zł.
Przewidywany termin zakończenia inwestycji to czerwiec tego roku.

Ponadto Szanowni Państwo to nie koniec zadań drogowych na terenie naszej gminy.

Pragnę poinformować o przebudowie drogi, która będzie realizowana przez powiat:
➡Ostromęcko-Kolsk
➡Górzno
➡oraz rozpoczęta przez gminę realizacja drogi w Pławnie, o czym już wcześniej pisaliśmy.

Polski Ład pozwolił realizować inwestycje, które gmina nie byłaby w stanie samodzielnie spełniać. Dzięki pozyskiwanym środkom napędzane są turbiny rozwoju. Wykorzystany każdy nabór cieszy, bo pokazuje jak możemy wspólnymi siłami zdziałać wiele.
Bardzo dziękuję moim pracownikom za zaangażowanie i determinację w pozyskiwaniu funduszy z zewnątrz. Ogromną rolę ma też Rada Gminy, która popiera i akceptuje nasze pomysły i działania.

Przy okazji zgodnego działania mam ogromna nadzieję, że nasi mieszkańcy ocenią to pozytywnie dając nam motywację do jeszcze lepszego działania na rzecz Naszej Wspólnoty Gminnej.

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda