}
herbGmina
Bierzwnik

Komunikaty i ogłoszenia

Polecane strony

Lider Pojezierza

System infomracji przestrzennej

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich

Gminny Ośrodek Kultury

Lubuskie Mazury

Na co dzień zajmują się sprawami swoich lokalnych społeczności.
Są najbliżej mieszkańców i codziennie starają się rozwiązywać ich problemy. Funkcja sołtysa, o której mowa, ma wielowiekową tradycję i coroczne święto obchodzone 11 marca.
W naszej Gminie w dniu dzisiejszym, tj. 15 marca 2023 roku odbyło się spotkanie z okazji Dnia Sołtysa, na które przybyli Sołtysi z naszej gminy. Święto było doskonałą okazją do wyrażania szacunku, a także podziękowania za Ich ciężką pracę i zaangażowanie w działalność na rzecz lokalnej społeczności.
Podczas uroczystości wręczone zostały listy gratulacyjne. Spotkanie było okazją do rozmów, dyskusji oraz wymiany doświadczeń. Ogólnopolski Dzień Sołtysa jest okazją do corocznego pielęgnowania tradycji spotkań gospodarzy wsi w naszej gminie.

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda