}
herbGmina
Bierzwnik

Dwa sołectwa Gminy Bierzwnik- Breń i Rębusz zrealizowały projekty w ramach Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2021”.

Otrzymana  dotacja dla Sołectwa Rębusz  przeznaczona została na „Modernizację placu zabaw w Rębuszu”. W ramach realizacji projektu zakupiono i zamontowano cztery urządzenia zabawowe dostosowane do szerokiej grupy wiekowej. Urządzenia takie jak huśtawka pojedyncza, karuzela tarczowa trójramienna, huśtawka ważka i zjeżdżalnia zamontowano na istniejącym ogrodzonym placu zabaw, jednocześnie demontując zniszczone elementy. Modernizacja placu pozwoliła na stworzenie bezpiecznego miejsca, z którego mogą korzystać dzieci w różnym wieku.

Sołectwo Breń zrealizowało projekt pn. „Breń boisko ma, to bezpiecznie na nim gra!” Otrzymaną dotację celową przeznaczono na poprawę bezpieczeństwa i stworzenie miejsc do odpoczynku na boisku sportowym. W ramach realizacji projektu zakupiono i zamontowano: piłkochwyt o wymiarach 24x6 oraz 8 ławek ogrodowych. Dzięki temu boisko położone przy drodze powiatowej stało się miejscem bezpiecznym i przyjaznym mieszkańcom.

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda