}
herbGmina
Bierzwnik

Gmina Bierzwnik wyróżniona w konkursie "Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2021" w kategorii Gminy liczącej poniżej 15 tys. mieszkańców.

W dniu 16 września br. w Operze na Zamku w Szczecinie, podczas XV Zachodniopomorskiego Forum Pełnomocników ds. NGO, wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza i Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Kustosza odebrała Wójt Gminy Bierzwnik Aneta Kołuda wraz z Wiceprezesem Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Bierzwnik Władysławem Wajdą.

Przedmiotem konkursowej oceny była współpraca prowadzona przez jednostki samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku. Samorządy oceniano w czterech kategoriach.

Organizacje pozarządowe świadczą o tym, że nasze społeczeństwo żyje i integruje się. Widzę bezpośrednio związek między tym, jak gmina rozwija się i jak traktuje organizacje pozarządowe. Samorządy, które traktują organizacje pozarządowe jako wartość dodaną mają kwitnące życie społeczne, społeczeństwo bardziej spójne i bez wykluczeń – mówił Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Serdecznie dziękujemy organizacjom pozarządowym działającym na terenie Gminy Bierzwnik za bardzo dobrą współpracę.

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda