}
herbGmina
Bierzwnik

Aktualności

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania

22 paź 2019

Zaproszenie

Uprzejmie informujemy, że w dniu 28 października 2019 r. o godzinie 10:00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Bierzwnik odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania z Programu Społecznik zainicjowanego przez Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego, oraz projektu „Wsparcie Ochotniczej Straży Pożarnej" organizowanego przez Grupę PZU.

Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy przedstawicieli: organizacji pozarządowych, Kół Gospodyń Wiejskich, Ochotniczych Straży Pożarnych działających na ternie gminy Bierzwnik oraz Sołtysów.

czytaj więcej

Możliwości pozyskania środków finansowych na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

18 paź 2019

Ważna informacja dla rolników

dotycząca możliwości pozyskania środków finansowych
na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Wójt Gminy Bierzwnik informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego pn. „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”, w ramach którego Gmina ma możliwość ubiegania się o środki finansowe na usuwanie folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag z nieruchomości znajdujących się na terenie gminy Bierzwnik.

Osoby zainteresowane udziałem w programie na odbiór w/w odpadów, proszone są o wypełnienie i przekazanie ankiety do siedziby Urzędu Gminy Bierzwnik, ul. Kopernika 2, 73-240 Bierzwnik (pok. nr 14 – I piętro) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 08 listopada 2019 r.

Druk ankiety dostępny w sekretariacie Urzędu Gminy Bierzwnik i na stronie internetowej www.bierzwnik.pl

W przypadku nieotrzymania dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, zadanie nie będzie realizowane.

Więcej informacji pod nr telefonu: 664 011 220

Ankieta do pobrania 

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda