}
herbGmina
Bierzwnik

Aktualności

Odbiór gabarytów

19 wrz 2017

Uprzejmie zawiadamiamy, że w dniach 23 i 24 października  2017 r. od rana do późnych godzin wieczornych na terenie Gminy Bierzwnik (szczegółowa lista miejscowości w załączniku) odbędzie się objazdowy bezpłatny odbiór odpadów wielkogabarytowych, elektrycznych i elektronicznych (tzw. „wystawka”) pochodzących wyłącznie z gospodarstw domowych.

czytaj więcej

Westpomeranian Greenfield 2017

15 wrz 2017

W dniach 13-14.09.217 r. Gmina Bierzwnik wzięła udział w konferencji
„Westpomeranian Greenfield 2017”, która odbyła się na polu golfowym Modry Las. Konferencję otworzył Starosta choszczeński Adam Andriaszkiewicz.

Celem przedsięwzięcia była prezentacja potencjału inwestycyjnego
województwa zachodniopomorskiego.

czytaj więcej

Bezpieczny Senior

15 wrz 2017

Dnia 23.08.2017 r. w Świetlicy Wiejskiej w Breniu odbyło się spotkanie pod nazwą: ,,Bezpieczny Senior”. Seniorzy to grupa społeczna szczególnie narażona na działania złodziei i oszustów. Ofiarami fałszywych wnuczków najczęściej padają starsze i samotnie mieszkające osoby. Pozbawieni skrupułów przestępcy wykorzystują ich dobroć i chęć bezinteresownego niesienia pomocy.
W trosce o poprawę ich bezpieczeństwa są organizowane profilaktyczne spotkania osób starszych. Akcja „Bezpieczny Senior” wpisuje się w edukacyjno-informacyjną politykę Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie Oddział w Bierzwniku skierowaną
do najstarszych, których głównym założeniem jest ograniczenie przestępczości,
a co za tym idzie zwiększenie bezpieczeństwa seniorów.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda