}
herbGmina
Bierzwnik

Aktualności

Zakup masztów i flag dla każdej z gmin

05 paź 2020

Gmina Bierzwnik przystąpiła do projektu „Pod biało-czerwoną”, który zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce. Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online – w naszej gminie to jest 100 głosów.

Aby wziąć czynny udział w głosowaniu należy wypełnić ankietę elektroniczną znajdującą się pod linkiem: https://bialoczerwona.www.gov.pl/.

Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę.

Głosować można do 11 listopada 2020 r.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do oddania głosów poparcia!

Przedsięwzięcie ma na celu godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia oraz integrację lokalnych społeczności w duchu tradycji i patriotyzmu.

czytaj więcej

OSP Bierzwnik zdobyło dofinansowanie z Programu "Mały Strażak"

05 paź 2020

 

W dniu 24 września 2020 r. przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Bierzwniku- Prezes Kamil Maślak oraz Skarbnik Jolanta Piechota podpisali umowę na dofinansowanie w ramach Programu "Mały Strażak". Realizacja zadania obejmie doposażenie w ubrania specjalne dla jednostki z Bierzwnika. Dofinansowanie wynosi 25 000 zł a całkowity koszt zadania to 28 000 zł. Nowe ubrania specjalne trafią do strażaków już w listopadzie.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda