}
herbGmina
Bierzwnik

Aktualności

Opady śniegu

18 sty 2019

W związku  z przewidywanym wystąpieniem znacznych opadów śniegu przypominamy o obowiązku odśnieżania dachów, ze szczególnym uwzględnieniem dachów wielkopowierzchniowych. Od realizacji tego obowiązku może zależeć życie mieszkańców i użytkowników, dlatego nie bagatelizujmy tego problemu.

czytaj więcej

Paweł Adamowicz

18 sty 2019

W sobotę (19 stycznia) o 12.00 w Bazylice Mariackiej w Gdańsku rozpocznie się msza św. pogrzebowa za tragicznie zmarłego śp. PAWŁA ADAMOWICZA, prezydenta Gdańska. W południe uruchomione zostaną też syreny alarmowe.

czytaj więcej

Tutejsi – tradycje kulturowe Pomorza Zachodniego

15 sty 2019

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łasku brała udział w projekcie  etnograficznym  „Tutejsi – tradycje kulturowe Pomorza Zachodniego”, który był  realizowany  w okresie od września do grudnia 2018 r. Projekt miał na celu odnalezienie oraz upublicznienie tradycji i kultury regionu Pomorza Zachodniego – odkrycie zwyczajów, obrzędów, rękodzieła i muzyki jego mieszkańców. Projekt był adresowany  do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych, zlokalizowanych na terenach wiejskich województwa zachodniopomorskiego oraz ich nauczycieli.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda