}
herbGmina
Bierzwnik

Aktualności

Mistrzostwa Gminy Bierzwnik w Tenisie Stołowym 2019

16 gru 2019

07 grudnia rozegrano XI Mistrzostwa Gminy Bierzwnik w Tenisie Stołowym im. Bogdana Wydmuch o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik.

W turnieju wzięło udział blisko 80 tenisistów  reprezentujących: Szczecin, Police,  Dębno, Barlinek, Przelewice, Dolice, Choszczno, Łasko, Dobiegniew, Korytowo, Zieleniewo, Pławno i Bierzwnik. Wśród nich pojawili się zawodnicy reprezentujący zespoły  drugiej ligi. Rywalizowano w kilku kategoriach wiekowych. Mistrzostwa zdominowali zawodnicy z SP w Łasku zdobywając w sumie 6 medali! .....

czytaj więcej

Tenis stołowy

11 gru 2019

W 29 listopada w miejscowej hali rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kl. IV- VI szkół podstawowych.
Po emocjonującej grze tytuły mistrzów powiatu wywalczyli, chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Łasku w składzie: Nikodem Wasilewski, Paweł Florczak – opiekun Marek Szymanowski. Czwarte miejsce, bardzo nie lubiane wśród sportowców zajęli chłopcy z  UKS ISKRA Łasko: Wojciech Jesionek i Jakub Olejnik. W rywalizacji dziewcząt zwyciężyły dziewczęta z SP Będargowo w składzie: Zofia Machała i Amelia Woźniak opiekun Jacek Czaja. Na trzecim miejscu uplasował się zespół z Łaska w składzie: Natalia Sienkiewicz, Sandra Kołodziejczyk, Magdalena Rębas........  
 

czytaj więcej

Długotrwałe pożycie małżeńskie 2019

10 gru 2019

W dniu 06 grudnia 2019r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Bierzwniku odbyła się uroczystość wręczenia Medali nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie Małżeńskie pięciu parom małżeńskim, obchodzącym jubileusz  50-lecia Pożycia Małżeńskiego.  

 

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda