}
herbGmina
Bierzwnik

Komunikaty i ogłoszenia

Polecane strony

Lider Pojezierza

System infomracji przestrzennej

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich

Gminny Ośrodek Kultury

Lubuskie Mazury

Aktualności

Spotkanie z podróżnikiem

11 paź 2018

W dniu wczorajszym w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Bierzwniku odbyło się spotkanie z Panem Emilem Witt, które zorganizowane zostało przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Bierzwniku. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas 7, 8 oraz gimnazjum Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bierzwniku. Pan Emil jest podróżnikiem, surwiwalowcem i przewodnikiem, ale przede wszystkim wolnym duchem. Ważna jest dla niego pasja, adrenalina i dobra zabawa. Zajmuje się fotografią, filmowaniem i komponowaniem muzyki.

czytaj więcej

Uroczyste nadanie imienia i sztandaru Szkole Podstawowej w Łasku

11 paź 2018

Dnia 09 października 2018 r. odbyła się niecodzienna uroczystość w Szkole Podstawowej w Łasku. Szkoła oficjalnie otrzymała zaszczytne imię Janusza Korczaka oraz sztandar. Ceremonia rozpoczęła się Mszą Świętą, w czasie której nastąpiło poświęcenie sztandaru przyniesionego przez rodziców: Panią Iwonę Kamińską, Bernadetę Serek i Stanisława Nowaka.

W tym pięknym dla szkoły dniu wziął również udział poczet sztandarowy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich w Bierzwniku.

 

 

czytaj więcej

Choroby Aujeszkyego

11 paź 2018

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Choszcznie informuje, że w związku z poprawą sytuacji epizootycznej na terytorium Polski w zakresie występowania choroby Aujeszkyego u świń, Główny Lekarz Weterynarii planuje złożyć wniosek do Komisji Europejskiej o uznanie kolejnych regionów kraju za urzędowo wolne od tej choroby. W związku z powyższym dnia 17.10.2018r o godz. 12:00 w sali narad Gminnego Ośrodka Kultury w Bierzwniku odbędzie się spotkanie z hodowcami i producentami trzody chlewnej w sprawie urzędowego uwolnienia regionów od ww. choroby i podpisanie deklaracji. POBIERZ

 

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda