}
herbGmina
Bierzwnik

Aktualności

Inauguracja Roku Kulturalnego 2019/2020

30 paź 2019

W sobotę 26 października 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Bierzwniku o godz. 17:00 miała miejsce Inauguracja Roku Kulturalnego 2019/2020. Udział w uroczystości wzięli: Pan Wicestarosta Powiatu Choszczeńskiego, Przewodnicząca Rady Gminy Bierzwnik, Sekretarz Gminy, pracownicy GOK w Bierzwniku, kluby, stowarzyszenia i osoby związane z kulturą i jej rozwojem, oraz sponsorzy i mieszkańcy Gminy.

Wszystkich zebranych powitał Pan Dyrektor Ireneusz Kręgowski przedstawiając jednocześnie wydarzenia i uroczystości które miały miejsce w 2019r. Podsumowując działalność GOK-u Dyrektor wręczył listy gratulacyjne i drobne upominki pracownikom i działaczom kultury.

W imieniu Pani Wójt głos zabrał Sekretarz Gminy, który złożył podziękowania za działalność Gok-u Panu dyrektorowi, pracownikom i wszystkim zaangażowanym osobą w upowszechnianie kultury. Życzył dalszych dalszych sukcesów, pomysłów i rozwoju jakże ważnej strony życia społecznego Naszej Gminy.

czytaj więcej

„Jedno dziecko – jedno drzewo”

28 paź 2019

W piękny jesienny dzień 26 października br. o godz. 12.00 w otoczeniu przyrody i promieni słońca Przedstawiciele Gminy Bierzwnik i Nadleśnictwa Bierzwnik spotkali się z rodzinami dzieci urodzonych w 2019 roku, by upamiętnić ich narodziny posadzeniem własnego drzewka. Drzewka będą pamiątką na wiele, wiele lat świadczącą o własnym miejscu na Ziemi, do którego się wraca i o nim pamięta.

czytaj więcej

ŚWIĘTO DRZEWA 2019 W PRZEDSZKOLU

28 paź 2019

 

Tegoroczna edycja ogólnopolskiego programu edukacji ekologicznej Klubu Gaja odbywała się pod hasłem Drzewa dla klimatu. Z tej okazji nasi najmłodsi przedszkolacy zorganizowali marsz ekologiczny ulicami Bierzwnika, by promować postawy sprzymierzeńców przyrody.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda