}
herbGmina
Bierzwnik

Komunikaty i ogłoszenia

Polecane strony

Lider Pojezierza

System infomracji przestrzennej

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich

Gminny Ośrodek Kultury

Lubuskie Mazury

Aktualności

Sołtys Roku 2022

17 maj 2022

Podczas Festiwalu Pomorza Zachodniego w Przelewicach w dniu 14 maja 2022 r.  odbyło się rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu „Sołtys Roku”. Podczas uroczystej gali, w wieczornej i niezwykle dostojnej scenerii uhonorowani zostali zasłużeni sołtysi Pomorza Zachodniego w tym sołtysi z Gminy Bierzwnik. Honorowe odznaczenie Srebrnego Gryfa Zachodniopomorskiego otrzymał Pan Władysław Bulera za najdłuższe w województwie pełnienie funkcji sołtysa Sołectwa Klasztorne – nieprzerwanie od 1990 roku. Pani Krystyna Byczkiewicz otrzymała wyróżnienie w konkursie „Sołtys Roku” za działalność w 2021 r. na rzecz Sołectwa Górzno. Odznaczenia i gratulacje wręczał Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz Wicemarszałek Olgierd Kustosz oraz Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Bańkowska. Obecna na gali Wójt Gminy Bierzwnik Pani Aneta Kołuda również złożyła gratulacje odznaczonym Sołtysom.

czytaj więcej

Propozycja do Lokalnej Strategii Rozwoju na nowy okres programowania 2021-2027 obszaru Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza"

16 maj 2022

Szanowni Państwo, 

zachęcamy do wypełnienia tzw. Fiszki projektowej, która służy zebraniu inicjatyw, propozycji, które wpiszemy do celów i przedsięwzięć w nowej Lokalnej Strategii Rozwoju z gmin: Boleszkowic, Trzcińska Zdroju, Dębna, Myśliborza, Lipian, Nowogródka Pomorskiego, Barlinka, Pełczyc, Przelewic, Choszczna, Bierzwnika, Krzęcina, Recza i Pyrzyc tworzonej przez mieszkańców z obszaru działania Stowarzyszenia "Lider Pojezierza" na kolejny okres programowania 2021-2027 ze środków Unii Europejskiej.

Wypełnioną Fiszkę Projektową należy przesłać do Stowarzyszenia pocztą, pocztą elektroniczną promocja@liderpojezierza.pl lub złożyć do biura LGD.

 W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami biura LGD pod nr tel.: (95) 746 03 60.

Bezpośredni link do fiszki projektowej dostępny: tutaj

 

czytaj więcej

Przelewice 2022

16 maj 2022

Ogród Dendrologiczny w Przelewicach został mianowany sercem Województwa Zachodniopomorskiego na miniony weekend - takiego określenia użył Marszałek Olgierd Geblewicz otwierając  Festiwal Tradycji Pomorza Zachodniego w dniu 14 maja 2022 r.  [...]

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda