}
herbGmina
Bierzwnik

Aktualności

I Regionalny Festyn – Animator życia społecznego na obszarach wiejskich – OSP

15 paź 2018

     Dnia 11.10.2018 r. w Szkole Podstawowej  im. Janusza Korczaka odbył się I Regionalny  Festyn – Animator życia społecznego na obszarach wiejskich – OSP. Jednocześnie nastąpiło otwarcie boiska  do piłki ręcznej, sitkowej i koszykowej, na którym został rozegrany turniej piłki nożnej, w którym uczestniczył Wójt Gminy Bierzwnik Pan Adam Błaszczyk,  Radny Pan Grzegorz Pawlak, Dyrektor Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Szczecinie Pan Tadeusz Szczepański, Dyrektor GOK w Bierzwniku Pan Władysław Wajda oraz Dyrektor szkoły Małgorzata Kowalska.

 

czytaj więcej

ŚWIĘTO DRZEWA

12 paź 2018

10 października br. odbyły się coroczne obchody „Święta Drzewa” w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Bierzwniku. Uroczystość została zorganizowana przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bierzwniku.

 

czytaj więcej

Spotkanie z podróżnikiem

11 paź 2018

W dniu wczorajszym w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Bierzwniku odbyło się spotkanie z Panem Emilem Witt, które zorganizowane zostało przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Bierzwniku. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas 7, 8 oraz gimnazjum Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bierzwniku. Pan Emil jest podróżnikiem, surwiwalowcem i przewodnikiem, ale przede wszystkim wolnym duchem. Ważna jest dla niego pasja, adrenalina i dobra zabawa. Zajmuje się fotografią, filmowaniem i komponowaniem muzyki.

czytaj więcej

Uroczyste nadanie imienia i sztandaru Szkole Podstawowej w Łasku

11 paź 2018

Dnia 09 października 2018 r. odbyła się niecodzienna uroczystość w Szkole Podstawowej w Łasku. Szkoła oficjalnie otrzymała zaszczytne imię Janusza Korczaka oraz sztandar. Ceremonia rozpoczęła się Mszą Świętą, w czasie której nastąpiło poświęcenie sztandaru przyniesionego przez rodziców: Panią Iwonę Kamińską, Bernadetę Serek i Stanisława Nowaka.

W tym pięknym dla szkoły dniu wziął również udział poczet sztandarowy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich w Bierzwniku.

 

 

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda