}
herbGmina
Bierzwnik

Aktualności

Granty Sołeckie 2021 zrealizowane!

19 lis 2021

Dwa sołectwa Gminy Bierzwnik- Breń i Rębusz zrealizowały projekty w ramach Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2021”.

Otrzymana  dotacja dla Sołectwa Rębusz  przeznaczona została na „Modernizację placu zabaw w Rębuszu”. W ramach realizacji projektu zakupiono i zamontowano cztery urządzenia zabawowe dostosowane do szerokiej grupy wiekowej. Urządzenia takie jak huśtawka pojedyncza, karuzela tarczowa trójramienna, huśtawka ważka i zjeżdżalnia zamontowano na istniejącym ogrodzonym placu zabaw, jednocześnie demontując zniszczone elementy. Modernizacja placu pozwoliła na stworzenie bezpiecznego miejsca, z którego mogą korzystać dzieci w różnym wieku.

Sołectwo Breń zrealizowało projekt pn. „Breń boisko ma, to bezpiecznie na nim gra!” Otrzymaną dotację celową przeznaczono na poprawę bezpieczeństwa i stworzenie miejsc do odpoczynku na boisku sportowym. W ramach realizacji projektu zakupiono i zamontowano: piłkochwyt o wymiarach 24x6 oraz 8 ławek ogrodowych. Dzięki temu boisko położone przy drodze powiatowej stało się miejscem bezpiecznym i przyjaznym mieszkańcom.

czytaj więcej

Drużyny z Bierzwnika i Łaska w rolach głównych.

15 lis 2021

Bierzwnik. Dobiegły końca rozgrywki o Mistrzostwo Powiatu Choszczeńskiego w Unihokeju Szkół Podstawowych. Rywalizacja toczyła się w dwóch kat. wiekowych: kl. IV-VI i Kl. VII-VIII wśród dziewcząt i chłopców. W młodszej kategorii – Igrzyska Dzieci -  wśród dziewcząt i chłopców tytuły mistrzowskie zdobyły drużyny z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Cystersów Bierzwnickich w Bierzwniku. W kat. kl. VII – VIII – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tytuł mistrzowski obroniły dziewczęta z Bierzwnika.  Wśród chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka  w Łasku.

Czytaj więcej: https://gcsirbierzwnik.naszosir.pl/

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda